DJ Na wesele Oleśnica, Przyjęcie weselne Oleśnica, Wesele Oleśnica DJ Raf&Mike

DJ Na Wesele

Często ta myśl nasuwa nam się podczas organizacji przyjęcia weselnego. Tym samym konkurując z myślą o wyborze orkiestry. W naszym życiu nie brakuje okazji, abyśmy świętowali ważne chwile w naszym życiu. Świętować chcemy niemalże wszystko, urodziny, imieniny, osiemnaste urodziny, jubileusz ślubny. Ten wyjątkowy dzień, w którym to swoją obecność zaznaczą oprócz zaproszonych gości, fotograf, kamerzysta i DJ na wesele. Ponieważ jest to ważne wydarzenie dla Ciebie, Twojej rodziny, znajomych i bliskich. Przede wszystkim przyjęcie weselne jest najważniejszym dniem dla pary młodej. Nic więc dziwnego, państwo młodzi mimo wielu trudów podczas organizacji przyjęcia weselnego, chcą, aby ich najważniejszy dzień wypadł jak najlepiej.

Organizacja przyjęcia weselnego, wcale nie należy do łatwych spraw. Pierwsze pytanie, jakie nam się nasuwa co z oprawą muzyczną na wesele. I tutaj pojawia się dylemat kogo wybrać na oprawę muzyczną wesela DJ na wesele, czy orkiestra?
Nasza odpowiedź jest prosta Profesjonalny DJ na wesele, jakim jest Duet Raf&Mike. Prowadzimy legalną działalność, wystawiamy rachunki swoim klientom. Nasza DJ oferta została specjalnie dla Państwa przygotowana na oprawę muzyczną na wesele.

Raf&Mike to doświadczony duet który tworzą go Rafał i Michał. Oboje jesteśmy DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem za konsolą. Cechuje nas kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Nasza oprawa muzyczna na wesele, przyjęcie weselne jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za nami to bogata kolekcja muzyczna idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na przyjęcie weselne.

Posiadamy w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Nasz sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany, oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używamy podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadamy oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala nam na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł w postaci programów. Posiadamy sporo pozytywnych opinii, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

Jedna z opinii od naszej klientki:

Szczerze polecam Rafała i Michała. Nie musiałam się niczym martwić. Jedyne co zrobiłam, to lista kilku kawałków, które chciałam, by były zagrane ze względu na sentyment. Resztę muzyki pozostawiłam w rękach DJ’ów i była to dobra decyzja. Każde pokolenie świetnie się bawiło. Muzyka była bardzo różnorodna. Pomijając kwestie profesjonalizmu pod kątem muzycznym, są to bardzo miłe osoby, z którymi współpracuję się z przyjemnością.
~ Alicja.J

Góra