DJ na urodziny Oleśnica, Urodziny Oleśnica, impreza urodzinowa Oleśnica DJ Raf&Mike

DJ Na Urodziny

Jest świetnym pomysłem, jeśli planujesz zorganizować hucznie swoje urodziny. W naszym życiu nie brakuje okazji do świętowania. Świętowanie z opcją wynajęcia DJ na urodziny takie jak 30 urodziny, 40 urodziny, 50 urodziny, 60 urodziny, a nawet 70 urodziny, są świetną okazją do hucznego świętowania. Bardzo często zdarza się, że klienci przygotowują imprezę urodzinową dla jubilata w formie niespodzianki. Świętowanie swoich urodzin można na wiele sposobów, kwestia tylko odpowiedniego wyboru przez organizatora.

Przygotowana przez nas specjalna oferta oprawy muzycznej profesjonalnego duetu Raf&Mike na tę okoliczność, zapewni Ci zorganizowanie przyjęcia urodzinowego na profesjonalnym poziomie. Wybierając doświadczony duet Raf&Mike, nie musisz się martwić i stresować, ponieważ prowadzimy legalną działalność i wystawiamy rachunki naszym klientom. Posiadamy w sobie cenną charyzmę, dobry gust muzyczny, oraz wyczucie smaku w prowadzeniu imprez okolicznościowych.

Raf&Mike to doświadczony duet który tworzą go Rafał i Michał. Oboje jesteśmy DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem za konsolą. Cechuje nas kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Nasza oprawa muzyczna na urodziny jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za nami to bogata kolekcja muzyczna idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na imprezę urodzinową.

Posiadamy w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Nasz sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany, oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używamy podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadamy oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala nam na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł w postaci programów. Posiadamy sporo pozytywnych opinii, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

Jedna z opinii od naszej klientki:

Niesamowicie dobrana muzyka do imprezy a co najważniejsze do gości tzn. tak, że nie chciało się w ogóle siedzieć przy stołach gdyż nogi same porywały nas do tańca. Szczerze z całego serca polecam wszystkim na różne imprezy RAF&MIKE bo nie są to stracone pieniądze lecz super inwestycja. Wiem jedno na pewno zagrają na mojej 40 bo są po prostu świetni.
~ Katarzyna.M

Góra