DJ Na Sylwestra Oleśnica, Sylwester Oleśnica, Bal Sylwestrowy Oleśnica

DJ Na Sylwestra

To nie wątpliwie najbardziej wyczekiwana impreza w roku. Bal Sylwestrowy to impreza, gdzie tanecznym krokiem żegnamy stary rok a witamy nowy. Organizowana impreza sylwestrowa czy to na sali, czy w restauracji z opcją DJ na sylwestra jest zawsze emocjonująca i pełna wrażeń. Niewątpliwie w atmosferze szampańskiej zabawy Bale Sylwestrowe trwają zawsze do białego rana.

Przygotowana przez nas specjalna oferta oprawy muzycznej profesjonalnego duetu Raf&Mike na tę okoliczność, zapewni Ci zorganizowanie Balu Sylwestrowego na profesjonalnym poziomie. Wybierając doświadczony duet Raf&Mike, nie musisz się martwić i stresować, ponieważ prowadzimy legalną działalność i wystawiamy rachunki naszym klientom. Posiadamy w sobie cenną charyzmę, dobry gust muzyczny, oraz wyczucie smaku w prowadzeniu imprez okolicznościowych.

Raf&Mike to doświadczony duet który tworzą go Rafał i Michał. Oboje jesteśmy DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem za konsolą. Cechuje nas kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Nasza oprawa muzyczna na Bal Sylwestrowy jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za nami to bogata kolekcja muzyczna idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na Bal Sylwestrowy.

Posiadamy w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Nasz sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany, oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używamy podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadamy oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala nam na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł w postaci programów. Posiadamy sporo pozytywnych opinii, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

Jedna z opinii od naszego gościa:

POLECAM!!!
Pełen profesjonalizm. Zabawa sylwestrowa do białego rana przy świetnej muzyce. Repertuar dobrany tak, że każdy znalazł coś dla siebie. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję bawić się na imprezie, na której będziecie grać.
~ Iwona.K

Góra