DJ Na osiemnastkę Oleśnica, DJ Na 18-stkę Oleśnica DJ Raf&Mike

DJ Na Osiemnastkę

W dzisiejszych czasach stał się już prawdziwym standardem imprezy. Osiemnaste urodziny to wydarzenie bardzo życiowe. Wszystko dlatego, że jest to wyjątkowy dzień,który obchodzi się hucznie razem z rodziną, znajomymi, kolegami i koleżankami. Trzeba przyznać, że jest to najważniejszy dzień w Twoim życiu, którego będziemy pamiętać na całe życie. Organizacja osiemnastki przez jubilata/ki też jest nie lada wyzwaniem. Zapewne przyjdzie taka myśl do głowy osoby organizującej, jakiego wybrać DJ’a? Kto by profesjonalnie zapewnił oprawę muzyczną na tę uroczystość?

Przygotowana przez nas specjalna oferta oprawy muzycznej profesjonalnego duetu Raf&Mike na tę okoliczność, zapewni Ci zorganizowanie osiemnastki na profesjonalnym poziomie. Wybierając doświadczony duet Raf&Mike, nie musisz się martwić i stresować, ponieważ prowadzimy legalną działalność i wystawiamy rachunki naszym klientom. Posiadamy w sobie cenną charyzmę, dobry gust muzyczny, oraz wyczucie smaku w prowadzeniu imprez okolicznościowych.

Raf&Mike to doświadczony duet który tworzą go Rafał i Michał. Oboje jesteśmy DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem za konsolą. Cechuje nas kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Nasza oprawa muzyczna na osiemnaste urodziny jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za nami to bogata kolekcja muzyczna idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na osiemnastkę.

Posiadamy w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Nasz sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany, oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używamy podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadamy oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala nam na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł w postaci programów. Posiadamy sporo pozytywnych opinii, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

Jedna z opinii od naszego klienta:

Bardzo polecam duet Raf & Mike, pełen profesjonalizm, zawodowy sprzęt oraz oświetlenie. Osiemnastka mojego chrześniaka,była poprowadzona przez nich wzorowo. Klimat muzyczny dostosowany do wszystkich pokoleń, nikt nie chciał schodzić z parkietu. Zapewne nie raz skorzystamy z ich usług, bo są zawodowcami.
~ Łukasz.Ch

Góra