Bal Andrzejkowy Oleśnica, DJ na Andrzejki Oleśnica, Andrzejki Oleśnica

DJ Na Andrzejki

To jedna z wielu usług, które cieszą się sporym zainteresowaniem, każdego roku. Impreza Andrzejkowa z udziałem DJ na Andrzejki to fantastyczna impreza w bardzo magicznej atmosferze połączona z wróżbami i laniem wosku. Impreza Andrzejkowa cieszy się zawsze sporym powodzeniem nie ważne czy jest organizowany Bal Andrzejkowy na sali czy w Restauracji.

Przygotowana przez nas specjalna oferta oprawy muzycznej profesjonalnego duetu Raf&Mike na tę okoliczność, zapewni Ci zorganizowanie Balu Andrzejkowego na profesjonalnym poziomie. Wybierając doświadczony duet Raf&Mike, nie musisz się martwić i stresować, ponieważ prowadzimy legalną działalność i wystawiamy rachunki naszym klientom. Posiadamy w sobie cenną charyzmę, dobry gust muzyczny, oraz wyczucie smaku w prowadzeniu imprez okolicznościowych.

Raf&Mike to doświadczony duet który tworzą go Rafał i Michał. Oboje jesteśmy DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem za konsolą. Cechuje nas kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Nasza oprawa muzyczna na Bal Andrzejkowy jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za nami to bogata kolekcja muzyczna idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na Bal Andrzejkowy.

Posiadamy w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Nasz sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany, oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używamy podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadamy oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala nam na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł w postaci programów. Posiadamy sporo pozytywnych opinii, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

Jedna z opinii od naszej klientki:

Miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie obsługiwanej przez Raf & Mike. Pełna profeska, dobra, różnorodna muzyka – szczerze polecam!
~ Anna.M

Góra