fbpx
Doświadczony i profesjonalny DJ

DJ Oleśnica

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już tak naprawdę od dziecka. Słuchałem i śledziłem audycji radiowych zwłaszcza największych list przebojów. Moim marzeniem zawsze było być prawdziwym DJ’em, grać na wszelkich imprezach nie tylko w klubie jako rezydent. Zasadniczo wszystko tak naprawdę zaczęło się od mojego miasta Oleśnica. Swoje plany realizowałem etapami. Zainteresowanie graniem pierwszych już imprez zaczęło się od oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. Na początku zaczęło się od szkolnych dyskotek, urodzin oraz innych okazji.
Zdobyte umiejętności i sukcesy przełożyły się na pierwsze występy w klubach oraz oficjalne rezydencje w nich oficjalnie jako DJ Oleśnica.
Byłem rezydentem wielu oleśnickich scen klubowych za czasów ich świetności. Jako rezydent klubów DJ Oleśnica, gdzie grałem z wieloma gwiazdami polskiej sceny klubowej i nie tylko. Organizowałem imprezy specjalne, w ramach występów najlepszych DJ’ów z całej Polski. Grałem również w klubach poza Oleśnicą, na zasadzie występów gościnnych i zaproszeń od klubów.
Dzisiaj wychodzę do Państwa z wyjątkową dj ofertą na imprezy okolicznościowe. Oferta oprawy muzycznej imprez jest skierowana do osób chcących zorganizować imprezę na wysokim poziomie. Moją ofertę usług muzycznych można zobaczyć w zakładce Oferta. Posiadam w pełni profesjonalny DJ sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Wybieram tylko sprawdzone marki takie jak K.M.E, Pioneer, Technics, Light4me .
Posiadam wiele pozytywnych opinii wystawione od klientów, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

DJ Oleśnica, DJ na imprezy Oleśnica, DJ Na Wesele Oleśnica DJ RAF-PARTY
Góra