Doświadczony i profesjonalny duet Raf&Mike

DJ Oleśnica

Raf&Mike to nazwa, która wywodzi się od doświadczonego i profesjonalnego duetu kreatywnych DJ’ów. Duet prezenterów muzycznych tworzony jest przez Rafała i Michała. Nasza marka została stworzona od podstaw. Naszym celem priorytetowym jest profesjonalna obsługa oprawy muzycznej na wszelkie imprezy okolicznościowe. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w graniu imprez oraz masę spędzonych godzin za konsolą.
Nasza przygoda z muzyką zaczęła się już tak naprawdę od dziecka. Słuchaliśmy i śledziliśmy audycji radiowych zwłaszcza największych list przebojów. Naszym marzeniem zawsze było być prawdziwym DJ’em, grać na imprezach w klubie jako rezydent klubu. Zasadniczo wszystko tak naprawdę zaczęło się od naszego rodzimego miasta Oleśnica. Nasze plany realizowaliśmy etapami. Zainteresowanie graniem zaczęło się od oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. Na początku zaczęliśmy od szkolnych dyskotek, urodzin oraz innych okazji. Zdobyte umiejętności i sukcesy przełożyły się na pierwsze występy w klubach oraz oficjalne rezydencje w nich oficjalnie jako DJ Oleśnica.
Byliśmy rezydentami wielu oleśnickich scen klubowych za czasów ich świetności. Jako rezydenci klubów DJ Oleśnica graliśmy z wieloma gwiazdami polskiej sceny klubowej i nie tylko. Organizowaliśmy imprezy specjalne, w ramach występów najlepszych DJ’ów z całej Polski. Graliśmy również w klubach poza Oleśnicą, na zasadzie występów gościnnych i zaproszeń od klubów.
Dzisiaj wychodzimy do Państwa z wyjątkową ofertą na imprezy okolicznościowe. Nasza oferta obsługi muzycznej imprez jest skierowana do osób chcących zorganizować imprezę na wysokim poziomie. Naszą ofertę usług muzycznych można zobaczyć w zakładce Oferta. Posiadamy profesjonalny DJ sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Stawiamy zawsze na profesjonalny sprzęt, który nigdy nas nie zawiódł. Wybieramy zawsze sprawdzone przez nas marki takie jak K.M.E, Pioneer, Technics, Light4me. Posiadamy liczne opinie, które są wystawione od naszych klientów, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

DJ Oleśnica, DJ na imprezy Oleśnica DJ Raf&Mike
Góra