Muzyczna oprawa imprez

DJ Oferta

Nasza oferta profesjonalnej oprawy muzycznej imprez okolicznościowych została specjalnie przygotowana dla Państwa w odpowiednim smaku i stylu. Wybierając doświadczony duet Raf&Mike do obsługi imprez okolicznościowych, gwarantujemy doskonałą zabawę i atmosferę, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Zapewniamy profesjonalny sprzęt DJ w postaci świetnego nagłośnienia rewelacyjnej marki K.M.E i efektownego oświetlenia.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wszystko dlatego, że każda impreza jest inna i wymaga innego podejścia, oraz wyczucia potrzeby klienta, już na etapie wstępnej rozmowy.
Przygotowana przez nas Oferta, która proponujemy Państwu na profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, gdzie z przyjemnością zapewnimy oprawę muzyczną na imprezach takich jak:

 

Oferta Oprawy Muzycznej DJ Raf&Mike

Szukasz profesjonalnego DJ’a na imprezy okolicznościowe w Oleśnicy lub okolicach? 

Skontaktuj się z nami!

DJ na Twoją imprezę okolicznościową

Dlaczego warto nas wybrać?

DJ Oferta Oleśnica, Oferta obsługi muzycznej imprez okolicznościowych DJ Raf&Mike

Są takie chwile w życiu człowieka, gdzie chcemy celebrować ważną chwilę, organizując przy tym imprezę okolicznościową dla rodziny, znajomych. Wtedy właśnie nasuwa się pytanie, kto poprowadziłby taką imprezę DJ, a może orkiestra? Odpowiedź jest jedna! Doświadczony duet Raf & Mike!
Każda impreza okolicznościowa prowadzona przez nas jest nieszablonowa, na wysokim poziomie i w pełni kulturalnej atmosferze. Mamy spore doświadczenie z mikrofonem nasze mowy są przemyślane bez podtekstów erotycznych, seksualnych, politycznych, religijnych, ideologicznych itp., gwarantujemy, że organizujący nie będzie musiał się wstydzić przed swoimi gośćmi.
Naszym kolejnym atutem, który odgrywa istotną rolę to repertuar muzyczny. Posiadamy bogaty repertuar muzyczny w swojej kolekcji w pełni legalny, gdyż należymy do organizacji DJ Promotion. Nasza oprawa muzyczna imprez składa się z mocno wyselekcjonowanych hitów z lat 60, 70, 80, 90, Disco Polo, Disco Dane, Rock’And’Roll, Polskie Przeboje aż po muzykę współczesną.
Do każdej imprezy dobieramy repertuar tak, aby był zawsze odpowiedni do imprezy okolicznościowej. Jesteśmy elastyczni, nie gramy pod siebie, tylko dla ludzi. Dopasowujemy się do potrzeb klienta gramy również z playlisty przygotowanej przez osobę organizującą.
Raf&Mike to w pełni legalna zarejestrowana działalność, dlatego nie muszą się Państwo martwić o niezapowiedzianą kontrolę z Urzędu Skarbowego w trakcie trwania imprezy okolicznościowej, lub po jej zakończeniu. W zakładce opinie można przeczytać wystawione opinie od naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Góra